Dřevěný kafe mlýnek

Starý dřevěný kafe mlýnek. Vše v původním stavu. Spodní část mlýnku je poškozená. Značeno. Celkový rozměr 23cm x 12cm x 12cm. Můžu nabídnout i další starožitné předměty a dekorace. V nabídce na antikprodej.

Inzerce z 03.11.2019, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 590,- Kč

Nabídka Královéhradecký Dřevěný mlýnek na kafe 590
Nabídka Královéhradecký Staré litinové kuchyňské váhy 2490
Nabídka Královéhradecký Figurka Bearbricks 600
Nabídka Královéhradecký Mosazný hmoždíř 490
Nabídka Královéhradecký Porcelánové kořenky glazované 1800
Nabídka Královéhradecký Dřevěný mlýnek na kafe 460
Nabídka Královéhradecký Starý mlýnek na kafe 590
Nabídka Hodonín sběratelské náboje