Dřevěný kafe mlýnek

Starý dřevěný kafe mlýnek. Vše v původním stavu. Spodní část mlýnku je poškozená. Značeno. Celkový rozměr 23cm x 12cm x 12cm. Můžu nabídnout i další starožitné předměty a dekorace. V nabídce na antikprodej.

Inzerce z 03.11.2019, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 590,- Kč

Nabídka Celá Česká republika Sbírka známek 6150
Nabídka Královéhradecký Použitá kamna "bubínek" 3400
Nabídka Královéhradecký Starý dekorativní hmoždíř 1250
Nabídka Královéhradecký Dekorativní mosazný hmoždíř 1250