Porcelánové kořenky glazované
Prodám sadu starých porcelánových kořenek s květinovým dekorem z glazovaného porcelánu. Značeno. Jedna kořenka je poškozená. Vhodné jako dekorace do chalupy. V nabídce na antikprodej. V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.
Inzerce z 02.12.2019, Nabídka. Inzerát již není aktivní
Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 1 800,- Kč
Typ | Lokalita | Název | Cena |
Poptávka | Celá Česká republika | Numismatický materiál odkoupím hotově | |
Poptávka | Celá Česká republika | Faleristický materiál odkoupím hotově | |
Poptávka | Celá Česká republika | Notafilický materiál odkoupím hotově |
Stěhování a vyklízení kopírek - těžká parta Praha
POTŘEBUJETE NALÉHAVĚ PŮJČKU?
markova Ruzena
Optika (čočky, zrcátka) pro CO2 lasery
Šnekový dopravník, uhlí, obilí, pelety, štěpka
Reflexní vesty s vlastním světlem
Norfolk Terrier
Zlaté prívesky Korai
Garantované finanční půjčky
Tel: 737658348, E-mail: info(at)inzerce-aukce.cz