Porcelánové kořenky glazované

Prodám sadu starých porcelánových kořenek s květinovým dekorem z glazovaného porcelánu. Značeno. Jedna kořenka je poškozená. Vhodné jako dekorace do chalupy. V nabídce na antikprodej. V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Inzerce z 02.12.2019, Nabídka.

Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 1 800,- Kč

Kontaktovat inzerenta:
Váš e-mail:
Text odpovědi:
 Opište prosím číslo z obrázku: overovaci obrazek

Nabídka Celá Česká republika Sochy busty na vysokém podstavci a vázy
Nabídka Královéhradecký Starožitná malovaná truhla 5900
Nabídka Královéhradecký Staré hodiny do kuchyně 3500
Nabídka Královéhradecký Starý hmoždíř mosaz 490
Nabídka Královéhradecký Staré malované hodiny 3500
Nabídka Královéhradecký Stará měděná bábovková forma 1490
Nabídka Královéhradecký Dřevěný kafe mlýnek 590
Nabídka Královéhradecký Staré porcelánové kořenky 1800
Nabídka Královéhradecký Mosazný hmoždíř 490
Nabídka Královéhradecký Staré pseudorenesanční hodiny 1890 5900
Nabídka Královéhradecký Dřevěný mlýnek na kafe 590
Nabídka Královéhradecký Staré litinové kuchyňské váhy 2490
Nabídka Královéhradecký Figurka Bearbricks 600