Staré kořenky porcelán

Nabízím k prodeji zajímavou stylovou sadu starých porcelánových kořenek s květinovým dekorem z glazovaného porcelánu. Značeno. Jedna kořenka je poškozená. Vhodné jako dekorace do chalupy. V nabídce na antikprodej. V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Inzerce z 21.01.2020, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 1 800,- Kč

Poptávka Celá Česká republika Faleristický materiál odkoupím hotově
Poptávka Celá Česká republika Numismatický materiál odkoupím hotově
Poptávka Celá Česká republika Pohlednice do roku 1945 odkoupím hotově
Nabídka Královéhradecký Mosazný hmoždíř s tloukem 890