Staré kořenky porcelán
Nabízím k prodeji zajímavou stylovou sadu starých porcelánových kořenek s květinovým dekorem z glazovaného porcelánu. Značeno. Jedna kořenka je poškozená. Vhodné jako dekorace do chalupy. V nabídce na antikprodej. V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.
Inzerce z 21.01.2020, Nabídka. Inzerát již není aktivní
Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 1 800,- Kč
Typ | Lokalita | Název | Cena |
Poptávka | Celá Česká republika | Numismatický materiál odkoupím hotově |
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
Vážná nabídka soukromé půjčky
Vážná nabídka půjček na peníze
Levné vyklízení sklepů Praha
seriózní a legální půjčka
Drobné stěhování s řidičem Praha
Výkup a prodej použitích strojů Trumpf, Bystronic
NOVÉ RYCHLÉ PŮJČKY
Vyklízení sklepů - Vyklízení Praha
Tel: 737658348, E-mail: info(at)inzerce-aukce.cz