Staré porcelánové kořenky
Nabízím staré porcelánové kořenky s květinovým dekorem. Materiál glazovaný porcelán. Značeno. Jedna kořenka je poškozená. Vhodné jako dekorace do chalupy. V nabídce na antikprodej. V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.
Inzerce z 08.11.2019, Nabídka. Inzerát již není aktivní
Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 1 800,- Kč
Typ | Lokalita | Název | Cena |
Poptávka | Celá Česká republika | Numismatický materiál odkoupím hotově |
rychlá půjčka s volným přístupem
Nokia 1600
ruční kotoučová pila Narex
POTŘEBUJETE EXPRESNÍ PŮJČKU?
Klimatizace sestava 1+1 Samsung AR35
OKAMŽITÝ PŘEVOD PŮJČKY NA VÁŠ ÚČET
Drobné a menší vyklízení Praha
Rekvalifikační kurzy Praha Pedikúra-modeláž nehtů
NOVÉ RYCHLÉ PŮJČKY
Tel: 737658348, E-mail: info(at)inzerce-aukce.cz