Staré porcelánové kořenky

Nabízím staré porcelánové kořenky s květinovým dekorem. Materiál glazovaný porcelán. Značeno. Jedna kořenka je poškozená. Vhodné jako dekorace do chalupy. V nabídce na antikprodej. V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Inzerce z 08.11.2019, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 1 800,- Kč

Nabídka Celá Česká republika Sbírka známek
Nabídka Královéhradecký Mosazný hmoždíř 490
Nabídka Královéhradecký Staré kořenky porcelán 1800
Nabídka Královéhradecký Staré zlacené hodiny 2900
Nabídka Královéhradecký Starý kafe mlýnek na zeď 1190
Nabídka Královéhradecký Hmoždíř mosaz 490
Nabídka Královéhradecký Starožitný teleskopický dalekohled 1490
Nabídka Královéhradecký Starožitné hodiny 2900
Nabídka Královéhradecký Starý dalekohled Carl Zeiss Jena 1290
Nabídka Královéhradecký Mosazná petrolejová lampa 1890 1490