Staré porcelánové kořenky

Nabízím staré porcelánové kořenky s květinovým dekorem. Materiál glazovaný porcelán. Značeno. Jedna kořenka je poškozená. Vhodné jako dekorace do chalupy. V nabídce na antikprodej. V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Inzerce z 08.11.2019, Nabídka.

Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 1 800,- Kč

Kontaktovat inzerenta:
Váš e-mail:
Text odpovědi:
 Opište prosím číslo z obrázku: overovaci obrazek

Nabídka Královéhradecký Stahovací lampa zachovalá 2500
Nabídka Královéhradecký Starožitné selské hodiny 3500
Nabídka Královéhradecký Mosazný hmoždíř 490
Nabídka Královéhradecký Starožitná malovaná truhla 5900
Nabídka Královéhradecký Staré hodiny do kuchyně 3500
Nabídka Královéhradecký Starý hmoždíř mosaz 490
Nabídka Královéhradecký Staré malované hodiny 3500
Nabídka Královéhradecký Stará měděná bábovková forma 1490
Nabídka Královéhradecký Dřevěný kafe mlýnek 590
Nabídka Královéhradecký Staré pseudorenesanční hodiny 1890 5900