Staré porcelánové kořenky

Nabízím staré porcelánové kořenky s květinovým dekorem. Materiál glazovaný porcelán. Značeno. Jedna kořenka je poškozená. Vhodné jako dekorace do chalupy. V nabídce na antikprodej. V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Inzerce z 08.11.2019, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 1 800,- Kč

Poptávka Celá Česká republika Numismatický materiál odkoupím hotově