Staré rádio Philips

Prodám zachovalé, nerestaurované rádio značky Philips v původním stavu. Rádio má na boku poškozenou dýhu a je nefunkční a je vhodné třeba jako dekorace. Délka 50 cm výška 32 cm a hloubka 22 cm. V nabídce na antikprodej. V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Inzerce z 28.08.2019, Nabídka.

Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 1 200,- Kč

Kontaktovat inzerenta:
Váš e-mail:
Text odpovědi:
 Opište prosím číslo z obrázku: overovaci obrazek

Nabídka Královéhradecký Starožitný kolovrátek 1890 2800
Nabídka Královéhradecký Stará malovaná truhla 5900
Nabídka Královéhradecký Stará stahovací lampa do kuchyně 2500
Nabídka Královéhradecký Stahovací lampa zachovalá 2500
Nabídka Královéhradecký Starožitné selské hodiny 3500
Nabídka Královéhradecký Mosazný hmoždíř 490
Nabídka Královéhradecký Starožitná malovaná truhla 5900