Staré zlacené hodiny
Nabízím krásné stylové funkční starožitné zlacené stolní hodiny s přelomu minulého století 1900. Materiál je polychromované dřevo, zdobené zlacením. Ciferník hodin je mosazný. Vše v původním stavu, nerestaurováno. Rozměry hodin jsou 26cm x 15cm x 7cm. Nabízím také další starožitné předměty a dekorace. V nabídce na antikprodej.
Inzerce z 26.01.2020, Nabídka. Inzerát již není aktivní
Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 2 900,- Kč
Typ | Lokalita | Název | Cena |
Poptávka | Celá Česká republika | Numismatický materiál odkoupím hotově | |
Poptávka | Celá Česká republika | Faleristický materiál odkoupím hotově | |
Poptávka | Celá Česká republika | Notafilický materiál odkoupím hotově |
NABÍZÍM PŮJČKY DO 1 HODINY
Půjčky okamžitě do 30 000 000 Kč
Výkup jízdních kol
Numismatický materiál odkoupím hotově
Vyklízení sklepů vyklízení sklepních prostor Praha
Levné vyklízení sklepů a sklepních prostor Praha
Nokia 230
I am a private money lender
Levné ubytování České Budějovice penzion
Tel: 737658348, E-mail: info(at)inzerce-aukce.cz