Staré zlacené hodiny

Nabízím krásné stylové funkční starožitné zlacené stolní hodiny s přelomu minulého století 1900. Materiál je polychromované dřevo, zdobené zlacením. Ciferník hodin je mosazný. Vše v původním stavu, nerestaurováno. Rozměry hodin jsou  26cm x 15cm x 7cm. Nabízím také další starožitné předměty a dekorace. V nabídce na antikprodej.

Inzerce z 26.01.2020, Nabídka.

Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 2 900,- Kč

Kontaktovat inzerenta:
Váš e-mail:
Text odpovědi:
 Opište prosím číslo z obrázku: overovaci obrazek

Nabídka Celá Česká republika Sbírka známek
Nabídka Královéhradecký Mosazný hmoždíř 490
Nabídka Královéhradecký Staré kořenky porcelán 1800
Nabídka Královéhradecký Starý kafe mlýnek na zeď 1190
Nabídka Královéhradecký Hmoždíř mosaz 490
Nabídka Královéhradecký Starožitný teleskopický dalekohled 1490
Nabídka Královéhradecký Starožitné hodiny 2900
Nabídka Královéhradecký Starý dalekohled Carl Zeiss Jena 1290
Nabídka Královéhradecký Mosazná petrolejová lampa 1890 1490