Starožitné hodiny
Prodám zachovalé funkční starožitné zlacené stolní hodiny z přelomu minulého století. Materiál je polychromované dřevo, zdobené zlacením. Ciferník hodin je mosazný. Vše v původním stavu, nerestaurováno. Rozměry hodin jsou 26cm x 15cm x 7cm. Nabízím také další starožitné předměty a dekorace. V nabídce na antikprodej. V případě zájmu prosím o telefonický kontakt.
Inzerce z 09.02.2020, Nabídka. Inzerát již není aktivní
Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 2 900,- Kč
Typ | Lokalita | Název | Cena |
Poptávka | Celá Česká republika | Numismatický materiál odkoupím hotově |
Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
Vážná nabídka soukromé půjčky
Vážná nabídka půjček na peníze
Levné vyklízení sklepů Praha
seriózní a legální půjčka
Drobné stěhování s řidičem Praha
Výkup a prodej použitích strojů Trumpf, Bystronic
NOVÉ RYCHLÉ PŮJČKY
Vyklízení sklepů - Vyklízení Praha
Tel: 737658348, E-mail: info(at)inzerce-aukce.cz