Starožitný teleskopický dalekohled

Prodám zachovalý starý teleskopický dalekohled z 19.století. Materiál je mosaz.  Celkový rozměr 71cm x 6cm. V nabídce na antik-prodej. V případě zájmu mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Inzerce z 08.02.2020, Nabídka.

Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 1 490,- Kč

Kontaktovat inzerenta:
Váš e-mail:
Text odpovědi:
 Opište prosím číslo z obrázku: overovaci obrazek

Nabídka Celá Česká republika Sbírka známek
Nabídka Královéhradecký Mosazný hmoždíř 490
Nabídka Královéhradecký Staré kořenky porcelán 1800
Nabídka Královéhradecký Staré zlacené hodiny 2900
Nabídka Královéhradecký Starý kafe mlýnek na zeď 1190
Nabídka Královéhradecký Hmoždíř mosaz 490
Nabídka Královéhradecký Starožitné hodiny 2900
Nabídka Královéhradecký Starý dalekohled Carl Zeiss Jena 1290
Nabídka Královéhradecký Mosazná petrolejová lampa 1890 1490