Starý mlýnek na kafe

Nabízím stylový zachovalý starý dřevěný mlýnek na kafe. Vše v původním stavu. Spodní část mlýnku je poškozená. Celkový rozměr 23cm x 12cm x 12cm. Můžu nabídnout i další starožitné předměty a dekorace. V nabídce na antikprodej.

Inzerce z 24.12.2019, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Antik Prodej | E-mail: ruml(at)centrum.cz | Tel.: 602657097 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 590,- Kč

Nabídka Celá Česká republika Sbírka známek
Nabídka Královéhradecký Mosazný hmoždíř 490
Nabídka Královéhradecký Staré kořenky porcelán 1800
Nabídka Královéhradecký Staré zlacené hodiny 2900
Nabídka Královéhradecký Starý kafe mlýnek na zeď 1190
Nabídka Královéhradecký Hmoždíř mosaz 490
Nabídka Královéhradecký Starožitný teleskopický dalekohled 1490
Nabídka Královéhradecký Starožitné hodiny 2900
Nabídka Královéhradecký Starý dalekohled Carl Zeiss Jena 1290
Nabídka Královéhradecký Mosazná petrolejová lampa 1890 1490